Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przegladałam przykladowe odpowiedzi w necie i.... jestem zaskoczone, ze tak bardzo roznia sie od siebie. wychodzi na to ze pytania były w zly sposob sformuowane. tekst prosty, ale jak juz mowiłam pytania dupne. praca- lepszej byc nie mogło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prac krótszych nic 2 strony komisja w ogole nie sprawdza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze mi ktos odpowiedziec na pytanie dotyczące angielskiego? co do pisamnych. ma byc list formalny LUB nie formalny I jakas krotka forma tak? a co sie wlicza w list formalny i nie formalny? w krotką domyslam sie ze email, notatka, pocztowka a w te listy? formalny to cv, lict czytelnika, reklamacja , list prywatny??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
moze mi ktos odpowiedziec na pytanie dotyczące angielskiego? co do pisamnych. ma byc list formalny LUB nie formalny I jakas krotka forma tak? a co sie wlicza w list formalny i nie formalny? w krotką domyslam sie ze email, notatka, pocztowka a w te listy? formalny to cv, lict czytelnika, reklamacja , list prywatny??????
List formalny i nieformany to po prostu listy. Np list do jakiejs instytucji o kursy jezykowe, list do przyjaciela w ktorym relacjonujesz swoja wycieczke, list z reklamacja. Warto nauczyc sie zwrotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam matematyka?? pisal ktos rozszerzona??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLA napisał:
jak tam matematyka?? pisal ktos rozszerzona??
Ja, i była w miarę były pierwsze pytania banalnie proste. A i były niektóre, co dawały nerwów A Ty pisales/as? Jak tak to podaj wyniki jakie pamietasz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałem rozszerzoną matmę. Było dużo zadań z figurami i bryłami, znalazła się też wartość bezwzględna, trygonometria, wielomian i funkcja kwadratowa ale ogólnie było zabawy najwięcej z figurami. Trochę mnie przerosła ta matma rozszerzona - może 40 - 50% będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jeśli ktos nie naoisał który temat wybiera w tym wykropkowanym miejscu??? bo ja nie mogłam sie zdecydować i najpierw zaczełam pisac 2 pózniej zdecydowałam sie na 1. i zapomniałam napisac tam... tzn nie napisałam ani 1 ani 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ten angol byl trudny w czytaniu i sluchaniu 90% to strzelalam troche lepiej w pisaniu... do zobaczenia w sierpniu lub za rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
prac krótszych nic 2 strony komisja w ogole nie sprawdza!
Jasne, musisz miec 250 słów i nie wazne czy napiszesz to na 4 stronach czy na połowie jednej. Przeciez to bez sensu, niektorzy piszą szeroko a niektórzy dziubdziaja małe literki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, mamy sie obawialam a tu prosze anielski MASAKRA! zreszta polski tez nie za rozowy za to matma z tego wszystkiego , spoko ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a jak napisałam w tym pytaniu w którym trzeba było znaleźć cytat z teksstu to poprzednie zdanie przed tymi perłami to zaliczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angielski poszedł mi znakomicie i biologia . Z polskim coś mi się nie zgadza! (wnerw) , a z matmy wszystko z tego pi-ego stresu wszystko sp-iło. Od samego początku edukacji (wyścig szczurów) matma była i jest nadal u mnie kulą u nogi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O maturze z matematyki można by mówić wiele, ale ciekawe forum na ten temat właśnie powstaje teraz na stronie maturamatematyka.info, kliknij i sprawdź sam: matura matematyka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh.... to nie ten wątek! jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej o maturze z polskiego to wpisz w Google frazę matura polski , wtedy będzie więcej ciekawych informacji, te moje serwisy to na razie początek, ale pracuję nad tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 43 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...